Platinum vuvu Hakkında

Eşi görülmemiş nemli, parlak ve güzel bir cilt için!
Özel patentli bileşen platinum kolloidinin gerçekleştirdiği en etkili Anti-aging cilt bakımına tanık olun.

Artık cildiniz tüm gün boyunca, kurumayacak ve solmayacak.

Platinum kolloidinin yağ ve kimyasal ilaçlardan bağımsız olarak gerçekleştirdiği hayret verici nemlendirici gücüne siz de çok şaşıracaksınız.

Platinum kolloidinin eşsiz cilt güzelleştirme gücünün sırrında -40mv elektrik potansiyeli ve kesintisiz devam eden güçlü oksidasyon-redüksiyon özelliği var.

Özel teknoloji ile su molekülerini sımsıkı kuşatarak kolloid haline getiren platin mikro parçacıkları, cildi nemlendirir ve cildin elektrik potansiyelini düzenler. Aynı zamanda, gün boyunca ultraviole ışını, yaşlılık ve stresten oluşan oksidasyonu engeller.

Yaş, cinsiyet ve cilt tipi seçmeden, hücre seviyesinde cildi koruyan, besleyen ve canlandıran gelecek nesil cilt bakımı Platinum vuvu kullandığınız andan itibaren sizi daha da güzelleştirecek.

Sanki mucizenin bir damlası… 
Patent sahibinin üretimi ile gerçekleştirilen, tarihteki en yüksek konsantrasyonlu kombinasyon ürünü…

Platinum kolloidi, dünya ünlülerinin beğendiği çok yüksek fiyatlı, ultra lüks kozmetiklerin bileşeni olarak kullanılmaktadır.

Ama platinum kolloidinin yüksek fiyatından dolayı bu kozmetiklerdeki platinum koloid oranı çok düşük miktardadır. Platinum vuvu, platinum kolloidinin patent sahibi olup, tarihteki en yüksek konsantrasyonlu kombinasyonu gerçekleştirmiştir. Yaşlı ciltler de dahil olmak üzere nemlendirme, düzenleme ve mükemmel koruma göstererek şaşırtıcı cilt güzelleştirme etkisini gerçekleştirmiştir.

Artık krem istemiyorum!

Basit bir cilt bakım ürünü, mucizevi bir şekilde sizi gönlünüzün istediği güzel bir cilde kavuşturacaktır.

Işık saçıp, ses yayan platinum kolloidi sihirli bir maske gibi sizin ruh ve cilt sağlığınızı koruyacaktır

Platinum vuvu’nun esas cilt güzelleştirme bileşeni olan platinum kolloidi, üretim patentine artı olarak Japonya başta olmak üzere, Amerika, İngiltere, Almanya, Fransa gibi dünyanın önde gelen 12 ülkesinden “Ruh ve cilt sağlığı ile ilgili patent” almıştır.

Bu mikro parçacığın, 309 tane atomdan meydana geldiği ve bu atomların “eşit 20 taraflı şekil” oluşturduğu ayrıca bunların ışın ve ses yayma özelliğinin de bulunduğu üniversitelerin yetkili araştırma merkezlerinde ispatlanmıştır.

Sağlıklı bir cildin sahip olması gereken  -40mv elektrik potansiyeline sahip, ışın ve ses yayarak, bol su molekülü taşıyan mikro parçacıklar tam da sizin koruyucunuzdur.

Cildinizi sürekli nemlendirip, sağlığınızı koruyan maske gibi her türlü stress etkenine karşı direk etki gösterecektir.