Mucizevi Etkisi

Işın ve ses dalgası yayan eşit 20 taraflı şekil Platinum kolloidinin beş mucizevi etkisi

Platinin aslında dünyamızda oluşan mineral olmadığını biliyor muydunuz? Platinin sonsuz uzak evrenden asteroid ve meteor taşlarıyla beraber gelen değerli bir maden olduğu modern teknoloji tarafından ispatlanmıştır.

Platinum vuvu’nun esas bileşeni değerli metal ‘’Platin’’ ile saf sudan yapılan özel cilt güzelleştirme maddesi platinum kolloidi ‘’Sai’’ dir. Platinum kolloidi, Japonya başta olmak üzere Amerika, İngiltere, Almanya, Fransa gibi 12 ülkede üretim patenti almıştır.

Tüm bilim adamlarının dikkatini çeken platinum kolloidinin mucizevi etkisini öğrenmek ister misiniz?

Olağanüstü redüksiyon etkisi

2004 yılında, Japonya Eczacılar Kongresi’nde Şyouva Üniversitesi eczacılık bölümünden Doç. Dr. Aiuchi Toshihiro platinum kolloidi Sai’nin kuvvetli redüksiyon etkisi ile ilgili sunum yapmıştır. Redüksiyon etkisinin anlamı sağlığımıza zararlı olan fazla oksidasyonu engellemek demektir. Platinum kolloidi Sai’nin mükemmelliği cilde temas ettiği sürece etkisinin sürekli devam etmesindedir. Bu şahane buluş aynı yılın Mayıs ayında Japonya Eczacılar Derneğinin dergisinde yayınlanmıştır ve yoğun ilgi çekmiştir.

Farklı parlaklığa sahip, tüm gün kurumaz, yıllar geçse de parlak kalan cilt!

Platinum vuvu kullanıcılarının çoğunun hissettiği yaşlanmaya, mor ötesi ışınlara ve strese karşı sahip olduğu mucizevi etkisi oksidasyon-redüksiyon etkisinden başka bir şey değildir.

Cildin elektrik potansiyel dengesinin korunması

2001 yılında yetkili araştırma merkezleri platinum kolloidinin -40mv elektrik potansiyel taşıdığını tespit etmiştir. Aslında insan vücudunun hücre içi ve dışındaki sıvılar elektrik potansiyele sahiptir. Ayrıca son zamanlardaki araştırmalara göre güzel ve sağlam cilde anahtar olan etkenin bu elektrik potansiyel dengesi olduğu ortaya çıkmıştır.

Eksi elektron bulutu ile kuşatılan Platinum Vuvu cildin elektrik potansiyel dengesini düzenleyerek sizi sorunsuz, sağlıklı ve güzel bir cilde kavuşturacaktır.

Krem gerektirmeyen ultra nemlendirici gücü

Platinum vuvu’nun esas etken maddesi olan platinum kolloidi evrenden gelen mineral platininin özel teknoloji ile mikro parçacık halinde işlenmesinden elde edilmiştir. Çevresi eksi elektron bulutu ile kuşatılan platin mikro parçacıkları bol su oranı içermiş olup tüm gün kesilmeden cildi nemlendirecektir. Çoğu kullanıcının ortak hisi: Artık krem istemiyorum!

Işın yayan “eşit 20 taraflı şekil”

2007 yılında Aoyama Gakuin Üniversitesi Bilim ve Mühendislik Bölümü’nden Fujiki Hideo’nun araştırması sonucunda her bir Platinum Koloidi Sai parçacığının 309 tane platin atomundan oluştuğu ve eşit 20 taraflı şekil aldığı kanıtlanmıştır.

Ayrıca, 2005 yılında yetkili kuruluşların deneyinde Sai’nin yaydığı ışın parçacıkları tespit edilmiştir. Zayıf ta olsa bu ışınların dalga uzunluğu insanın görme dalga boyutundaki 400 – 750 nm arasındadır.

Bu bakımdan Platinum vuvu’yu sürmek demek, kendine ışın parçacıklarını sürmek anlamına da gelmektedir.

Uyum getiren sesin gücü

2012 yılında, Tokyo Şehir Üniversitesi Fizik Araştırma Bölümü’nden Sudou Seiichi’nin araştırmasının sonucunda, platinum kolloidi Sai’den yayılan 18000 Khz boyutundaki mikro ses dalgası tespit edilmiştir. Ruh ve vücudun dengesinde önemli etken olarak tanımlanan “ses” bilim adamlarının yoğun ilgisini çekmektedir. Bu da “müzikli içecek” kelimesinin kaynağıdır. Ruh ve vücudun dengesinde önemli faktör olduğu bilinen ‘’ses’’e araştırmacılar da büyük ilgi göstermektedir.

Ses ile ışığın direkt bağlantısı ve ortadaki mekanizma hala açıklanamasa da platinum kolloidi Sai, Japonya başta olmak üzere Amerika, İngiltere, Almanya, Fransa, gibi dünyanın 12 ülkesinde, “Cilt ve ruh sağlığı” ile ilgili kullanım patenti almıştır.